Mateřská škola Kochánky Mateřská škola Kochánky
Předměřice nad Jizerou

skolka@kochanky.cz

Content Manager

Zobrazení příspěvků se dá rozdělit do dvou různých způsobů. První je způsob pro zobrazení pomocí nastaveného elementu.

Detail jsem příspěvků směruje do elementu /app/View/Elements/examples/cm/cm_full_item.ctp. Tento element by měl zobrazovat všechny možnosti zobrazení příspěvku.

Nastavený element

Ostatní použití

Fotogalerie

Šablona obsahuje základní nastavení pro zobrazení fotogalerie a ukázkové elementy pro zobrazení výpisu fotogalerií a výpisu fotografií pro konkrétní fotogaleri.

Přístup je k zobrazení fotogalerií lze rozdělit na dva kroky. Za prvé definování stránky pro zobrazení výpisu fotogalerií a následně definice stránky kde se zobrazují jednotlivé fotografie dané fotogralerie. Výpis fotogalerií lze nalézt v adresáří /app/View/Examples odkud se příklady použití odkazují na jednotlivé elementy. Výpis konkrétní fotogalerie je defaultně nasměrován do souboru view/webs/fotogalerie.ctp. Url fotogalerie je dána prefixme fotogalerie- a slugem vlastní fotogalerie.

• Výpis verze 1 - fotogalerie jsou reprezentované obrázkem první z fotografie. Detail zobrazuje rozklikávací fotografie.
  • Výpis verze 2 - fotogalerie tvoří tabulku. Detail zobrazí listovací komponentu se všemi obrázky.

Emailové kampaně

Prvky stránek