Mateřská škola Kochánky Mateřská škola Kochánky
Předměřice nad Jizerou

skolka@kochanky.cz

Naše školka realizuje projekt Šablony pro MŠ Kochánky formou šablon
r. č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_022/0004965 podpořený z výzvy MŠMT Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro MŠ a ZŠ I.

Projekt je zaměřen na personální podporu MŠ – školní asistent po dobu 12ti měsíců. Cílem této aktivity je poskytnout dočasnou personální podporu - školního asistenta mateřským školám. Aktivita umožňuje vyzkoušet a na určité období poskytnout větší podporu zejména dětem ohroženým školním neúspěchem.

Další aktivitou, kterou budeme realizovat jsou odborně zaměřená tematická setkávání a spolupráce s rodiči dětí v MŠ. Cílem aktivity je poskytnout rodičům dostatečný prostor a informace pro včasné rozmyšlení všech faktorů spojených s nástupem jejich dětí na základní školu.

Mateřská škola zorganizuje odborně zaměřená tematická setkávání rodičů za účasti externího odborníka na téma týkající se například usnadnění přechodu dětí do základní školy.

Hlavním cílem projektu je zvýšení kvality předškolního vzdělávání včetně usnadnění přechodu dětí na ZŠ a zlepšení kvality vzdělávání a výsledků žáků v klíčových kompetencích.

Tento projekt je spolufinancován EU.

Administrativní podpora: MAS Střední Polabí, z.s.